четверг, 28 января 2016 г.

Платіжне рішення «Інтервейл» зацікавило Всесвітній поштовий союз

У Женеві відбулися четверті за рахунком збори оперативної групи Міжнародного союзу електрозв’язку з питань цифрових фінансових послуг (DFS - Digital Financial Services). Оперативна група, що включає представників 60 організацій із 30 країн світу, створена для розробки керівних вказівок, принципів і комплектів матеріалів на основі міжнародного передового досвіду, які будуть адаптовані й реалізовані країнами, що прагнуть використовувати цифрові й мобільні технології у своїй діяльності з розширення доступу до базових фінансовим послуг для людей, що залишаються в даний час на периферії суспільства.
У ході зібрання обговорювалася диджиталізація платіжних послуг національних поштових операторів, а також ініціатива Всесвітнього поштового союзу, учасника оперативної групи, зі створення глобальної платформи міжнародних платіжних сервісів - ВПС IFS HUB / Single Window (Єдине вікно). Презентації на ці теми представили Давид Авсек (David Avsec), заступник директора Центру поштових технологій ВПС, Наріман Мукушев, головний ІТ-директор АТ «Казпошта» й Оксана Смирнова-Крелль, генеральний директор групи компаній «Інтервейл» (РФ).
За словами Девіда Авсека, платформа повинна забезпечити просту і швидку інтеграцію ІТ-систем національних пошт з локальними постачальниками платіжних рішень, а також міжоператорську взаємодію в рамках цифрових транскордонних платіжних операцій, включаючи мобільні платежі й перекази. Надалі планується зафіксувати статус цифрових платіжних сервісів як частину Угоди про поштові платіжні послуги (PPSA), міжурядового договору, підписантом якого сьогодні виступає 121 країна світу.
Як приклад диджитилізації платіжних рішень для пошти був представлений успішний досвід упровадження онлайн-сервісу переказів з картки у межах країни з отриманням готівки в поштовому відділенні, реалізований групою компаній «Інтервейл» для Пошти Росії і Казпошти. Як зауважив Наріман Мукушев із Казпошти, для проведення операції достатньо заповнити форму переказу на веб-сайті пошти, грошові кошти списуються з банківської картки відправника переказу. Одержати переказ можна у відділеннях пошти самостійно, або замовити його доставку додому листоношею. Сервіс розгорнуть на технологічних потужностях платіжної платформи «Інтервейл», сертифікованої за стандартом PCI DSS, а його інтеграція не потребує значних доробок ІТ-систем поштового оператора (Прим. PCI DSS  - стандарт безпеки даних індустрії банківських платіжних карток, розроблений Радою зі стандартів безпеки індустрії платіжних карт /Payment Card Industry Security Standards Council, PCI SSC/, заснованою міжнародними платіжними системами Visa, MasterCard, American Express, JCB і Discover). Розвиток послуги передбачає запуск транскордонних онлайн-переказів за сприяння Всесвітнього поштового союзу.
«Досвід поштових операторів у здійсненні платежів, особливо в частині внутрішніх і міжнародних грошових переказів, солідна репутація, ресурси й підтверджена експертиза в обробці великого обсягу низькомаржинальних операцій роблять їх ідеальним провайдером цифрових фінансових послуг (DFS)», - зазначив Давид Авсек, заступник Директора Центру поштових технологій Всесвітнього поштового союзу.
«Максимальна доступність фінансових послуг у будь-який час і в будь-якому місці стає сьогодні головним пріоритетом для споживачів, які цінують свій час, розраховують на високий рівень сервісу та безпеку платежів. Особливість нашого рішення - у простій інтеграції з поштовими системами та зручності використання. Щоб вчинити онлайн-переказ, досить мати банківську карту й доступ до сайту сервісу», - сказала Оксана Смирнова-Крелль, генеральний директор групи компаній «Інтервейл».

http://www.ifin.ru/news/read/12834.stm


Комментариев нет:

Отправить комментарий